Çatı Penceresi

  • Register

Çatı Penceresi Uygulamaları

Çatı Penceresi Uygulamaları; Velux Çatı Pencereleri iskandınav çamından üretilir ve pivot açılım yaparlar. Üstte bulunan açma-kapama barı sayesinde pencerenin altını rahatça kullanabilme olanağı sağlar. 

 

Ek olarak “kolay-kilitleme” özelliğine sahip bu bara entegre havalandırma kapağı ile çatı pencerenizi açmadan her türlü hava koşulunda odanızı havalandırabilirsiniz. Pencere 180 derece döndürülerek kolayca temizlenebilir. Ayrıca daha sonradan elektrik kontrollü akıllı sisteme dönüşebilme imkanı vardır.

Velux Pencere Eteklikleri, Velux Çatı Pencereleri ile birlikte kullanılan su izolasyon malzemeleridir. 

 

Tüm çatı kaplama malzemeleriyle uyumlu su geçirmez Velux eteklik sistemi, pencere ile çatı arasında sızdırmazlık sağlayarak yağmur sularının en güvenli ve en etkili şekilde tahliyesini sağlar. 

Yüksek ve düşük profilli çatı kaplama malzemeleri ile uyumlu iki modeli bulunan eteklikler, istenildiği takdirde kombinasyon yapılarak da kullanılabiliyor. Standart malzemesi elektrostatik boyalı alüminyum olan tek pencere için eteklik, EDW kullanılır. Kalınlığı120 mm’ye kadar olan oluklu çatı kaplama malzemeleri için (Kiremit v.s.)

EDS ise standart malzemesi elektrostatik boyalı alüminyum olan tek pencere için etekliktir. Kalınlığı 16 mm (2 x 8mm)’ye kadar olan düz çatı kaplama malzemeleri için (Shingle).

 

Velux Güneş Tüneli, çatı penceresi uygulamasının mümkün olmadığı ve güneş ışığının ulaşamadığı yaşam alanlarına dışarıdan doğal aydınlık sağlamak amacıyla kullanılır.. İhtiyaca uygun olarak esnek veya sert ışık tasıyıcı boru ile 2 farklı modeli mevcut. 

Güneş tünelleri, çatıda entegre siyah poliüretan eteklikleri ve kir tutmaz katmanlı, 4 mm güçlendirilmiş camdan oluşuyor.

Velux Düz Çatı Sistemi, farkli ihtiyaçlara cevap verebilen iki modelden oluşuyor: Elle ulaşılamayan yükseklikler için önerilen ve radyo frekansi ile çalşıan io-homecontrol® sistemine sahip INTEGRA® çatı penceresinin tüm özelliklerine sahip, uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon CVP ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için açılıp kapanmayan sabit versiyon CFP.

 

Velux Perde ve Aksesuarları, farklı renk ve tasarımlarda, yıllarca güvenle kullanabileceğiniz, geniş perde seçenekleri sunmaktadir. İster gölge sağlamak ya da mahremiyet amaçlı olsun; ister güneş ışınlarından korunmak veya siıcağı engellemek için olsun, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir seçenek mutlaka mevcuttur.

Aksesuarların kolay takılmasını sağlayan Pick & Click sistemi ile uygulamaları çok daha kolaylaştırılmıştır.

Çatı Penceresi Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 487 00 61


 

Ana Menü

Çatı Sistemleri

Rastgele Makale

Written on 11/08/2014, 06:24 by admin2
ahsap-cati-kaplama-fiyatlariAhşap Çatı | Ahşap Çatı Kaplama | Ahşap Çatı Kaplama Fiyatları | Ahşap Çatı Modelleri | İstanbul Ahşap Çatı Ahşap Çatı Kaplama Fiyatları; Ahşap çatı...
Written on 11/08/2014, 06:10 by admin2
ahsap-cati-fiyatlariAhşap Çatı Fiyatları | Ahşap Çatı | Ahşap Çatı Yapımı | Ahşap Çatı Uygulamaları | Ahşap Çatı Firması Ahşap Çatı Fiyatları; Ahşap çatı fiyatları genelde...
Written on 20/07/2014, 19:43 by admin2
acilir-tavan-kis-bahcesiAçılır Tavan Kış Bahçesi Sistemi yazın bahçesini kullanarak müşteri hacmini yükselten restaurant, kafeterya veya kantin gibi işletmelerin, kış...
Written on 20/07/2014, 19:43 by admin2
sacak-giydirme-sistemleri Albayrak Saçak Giydirme Sistemi, saçak alınları, saçak altı ve yağmur oluğuyla beraber komple bir sistem olarak çatı saçakları için estetik ve...
Written on 20/07/2014, 19:42 by admin2
ses-yalitimi-yalitim-camlari Binalarda komşu duvarlar arası ses yalıtım uygulamaları. Binalarda döşeme arası ses yalıtım uygulamalarıAkustik Lamina Cam Sistemleri Db Değeri Ev...
Açık Adres:
Necip Fazıl Mah. Cihan Cd.
No.:7B Sultanbeyli/İST.
Çalışma Saatleri:
Haftaiçi: 09.00 - 19.00
Haftasonu: 10.00 - 18.00