Çatı Penceresi

  • Register

Çatı Penceresi Uygulamaları

Çatı Penceresi Uygulamaları; Velux Çatı Pencereleri iskandınav çamından üretilir ve pivot açılım yaparlar. Üstte bulunan açma-kapama barı sayesinde pencerenin altını rahatça kullanabilme olanağı sağlar. 

 

Ek olarak ?kolay-kilitleme? özelliğine sahip bu bara entegre havalandırma kapağı ile çatı pencerenizi açmadan her türlü hava koşulunda odanızı havalandırabilirsiniz. Pencere 180 derece döndürülerek kolayca temizlenebilir. Ayrıca daha sonradan elektrik kontrollü akıllı sisteme dönüşebilme imkanı vardır.

Velux Pencere Eteklikleri, Velux Çatı Pencereleri ile birlikte kullanılan su izolasyon malzemeleridir. 

 

Tüm çatı kaplama malzemeleriyle uyumlu su geçirmez Velux eteklik sistemi, pencere ile çatı arasında sızdırmazlık sağlayarak yağmur sularının en güvenli ve en etkili şekilde tahliyesini sağlar. 

Yüksek ve düşük profilli çatı kaplama malzemeleri ile uyumlu iki modeli bulunan eteklikler, istenildiği takdirde kombinasyon yapılarak da kullanılabiliyor. Standart malzemesi elektrostatik boyalı alüminyum olan tek pencere için eteklik, EDW kullanılır. Kalınlığı120 mm?ye kadar olan oluklu çatı kaplama malzemeleri için (Kiremit v.s.)

EDS ise standart malzemesi elektrostatik boyalı alüminyum olan tek pencere için etekliktir. Kalınlığı 16 mm (2 x 8mm)?ye kadar olan düz çatı kaplama malzemeleri için (Shingle).

 

Velux Güneş Tüneli, çatı penceresi uygulamasının mümkün olmadığı ve güneş ışığının ulaşamadığı yaşam alanlarına dışarıdan doğal aydınlık sağlamak amacıyla kullanılır.. İhtiyaca uygun olarak esnek veya sert ışık tasıyıcı boru ile 2 farklı modeli mevcut. 

Güneş tünelleri, çatıda entegre siyah poliüretan eteklikleri ve kir tutmaz katmanlı, 4 mm güçlendirilmiş camdan oluşuyor.

Velux Düz Çatı Sistemi, farkli ihtiyaçlara cevap verebilen iki modelden oluşuyor: Elle ulaşılamayan yükseklikler için önerilen ve radyo frekansi ile çalşıan io-homecontrol® sistemine sahip INTEGRA® çatı penceresinin tüm özelliklerine sahip, uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon CVP ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için açılıp kapanmayan sabit versiyon CFP.

 

Velux Perde ve Aksesuarları, farklı renk ve tasarımlarda, yıllarca güvenle kullanabileceğiniz, geniş perde seçenekleri sunmaktadir. İster gölge sağlamak ya da mahremiyet amaçlı olsun; ister güneş ışınlarından korunmak veya siıcağı engellemek için olsun, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir seçenek mutlaka mevcuttur.

Aksesuarların kolay takılmasını sağlayan Pick & Click sistemi ile uygulamaları çok daha kolaylaştırılmıştır.

Çatı Penceresi Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 487 00 61


 

Ana Menü

Çatı Sistemleri

Rastgele Makale

Written on 26/03/2015, 15:04 by omer
sacakSaçak; Halk arasında sundurma olarak bilinsede diğer adı saçaktır. Saçaklar herhangi bir alanın dış kısmına gelecek şekilde uyarlanan bir kişinin...
Written on 26/03/2015, 14:54 by omer
polikarbon-sundurmaPolikarbon Sundurma; Kötü hava şartları, güneşin zararlı ışınları gibi etmenlere karşı yapılan ufak bir çatıdır. Polikarbon sundurmalar binaların...
Written on 26/03/2015, 14:30 by omer
cam-sundurmaCam Sundurma; Albayrak Yapı olarak sundurma alanında gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Profesyonel olan ekiplerimizle birlikte üretimi...
Written on 26/03/2015, 14:26 by omer
sundurmaSundurma; Herhangi bir geçitin veya bir kapının önüne gelecek şekilde istenilen ebatlarda olan çatı sistemidir. Sundurmalar eşsiz bir görünüme sahip...
Written on 26/03/2015, 14:19 by omer
kapi-onu-sundurmaKapı Önü Sundurma; Kapının ön kısmına gelecek şekilde en az bir kişinin içerisinde rahat bir şekilde durabileceği boyutlarda ve uygulandığı alanı...